Категорії
Сад та город

Що покласти в лунку з капустою, для великого врожаю хрустких і соковитих качанів


Для того, щоб отримати багатий врожай здорових качанів необхідно подбати про своєчасне внесення в грунт необхідних рослині добрив.

Основні компоненти підгодівлі

Для розсади капусти вважаємо за краще використовувати тільки природні добрива. З цієї причини рекомендуємо удобрювати капусту при посадці підгодівлею, що має природне походження. До числа основних «інгредієнтів» цієї підгодівлі відносяться:

– Яєчна шкаралупа – є відмінним джерелом кальцію. Для використання в якості добрива її необхідно промити, висушити і привести в порошкоподібний стан;

– Гірчичний порошок – має специфічний різкиий запахом, через що прекрасно відлякує різних шкідників капусти;

– Деревний попіл – активізує зростання бадилля рослин, покращує якість і кількість плодів, і захищає культуру від захворювань.

– Компост – покращує структуру ґрунту, насичує її живильними елементами, сприяє утриманню вологи і перешкоджає життєдіяльності бур’янів. 

Вносимо добриво правильно

Глибина посадкової лунки повинна бути такою, щоб капустяна розсада практично зникла в ній.

У кожну посадочну лунку необхідно помістити компост в кількості 0,5 кг, подрібнену яєчну шкаралупу і попіл в кількості по 1 ст.л., 1 ч.л. сухого гірчичного порошку. Поверх слід викласти шар землі приблизно в 5 см, і полити водою.

Після посадки розсади капусти необхідно навколо саджанця розкласти тирсу, яка стане відмінним мульчирующим матеріалом. Найбільш сприятливий час для висадки розсади капусти – похмурий день або злегка дрібний дощ. 

Посадка розсади капусти за такою технологією забезпечить овочеву культуру всіма необхідними елементами і створить прекрасні умови для її повноцінного росту і розвитку.