Категорії
Сад та город

Що потрібно покласти в горщик з розсадою щоб отримати потужні томати та перці

У цій статті розповімо, що треба покласти в горщик з розсадою що б вона росла міцна і потужна, навіть при використанні грунту з городу. Даний народний засіб є так само хорошим дезинфектором грунту.

Мова йде про лушпиння цибулі, яку додають в горщик з розсадою при пікіровці томатів і перців. Додають жменю подрібненого лушпиння в кожен стаканчик 0,5 л. (В залежності від обсягу горщика) і перемішують з землею.

Лушпиння це ж чиста органіка, яка багата азотом, калієм і фосфором. Для розсади вона ще корисна тим, що вбиває всі патогени в землі, завдяки наявності фітонцидів. Ще лушпиння при перемішуванні з грунтом стає розпушувачем, а в пухкому грунті, як відомо, краще розвиваються корінці і розсада виходить міцною.

При переробці лушпиння буде віддавати грунту органічні речовини, цього харчування буде з надлишком вистачати вашій розсаді до висадки її у відкритий грунт.

Кладемо народний засіб в горщик з розсадою і отримуємо потужні томати та перці.Ще в лушпинні присутні вітаміни групи В і РР, які стимулюють ріст розсади та допомагають засвоювати кисень і зміцнювати кореневу систему.