Категорії
Сад та город

Що потрібно зробити перед посадкою цибулі, щоб отримати великий урожай

Якщо запізнитися з посадкою цибулі і посадити в занадто прогріту землю, то це загрожує хворобами і напастями шкідників, наприклад, цибулевою мухою.

Розповімо, як можна підготувати цибулю до посадки, в чому його замочити і що зробити про посадці для того, щоб цибуля росла здоровою, міцною і ви отримали відмінний урожай.

Підготовка перед посадкою цибулі

Робимо борозенки з інтервалом 25-30 сантиметрів по ширині. Далі раскисляємо землю за допомогою крейди, яка є м’яким і ефективним раскислителем, також це кальцій в чистому вигляді.

Нам знадобиться стакан на квадратний метр і як би припудрити борозенки. Також внести добре перезрілий компост і рівномірно розподілити по всій площі підготовленої для посадки.

Обов’язково внести в грунт перед посадкою концентрат «Біогумус» , що буде харчуванням на весь сезон. Слідом розпушити землю. Грунт готовий до посадки цибулі.

Насамперед відбираємо цибулю, після чого її слід замочіти в 10% нашатирному спирті. Слід взяти столову ложку спирту на літр теплої води. Цим розчином залити цибулю до покриття. Поставити в тепле місце на півгодини. Цибуля готова до посадки.

Ефективна суміш, що складається з столової ложки солі, червоного меленого перцю і просіяного попелу. Всі інгредієнти в рівних пропорціях. Далі перемішати для рівномірної маси.

Приступаєм до посадки

Цибулину обмочуємо в цю суміш і висаджуємо цибулю. Для початку слід зробити поглиблення в грунті совочком, щоб не вдавлювати цибулю і не пошкодити коріння, кладемо цибулю і присипаємо землею.

Так висаджуємо через кожні 10 сантиметрів.

Ось такий ефективний спосіб посадки цибулі.

Сподіваємось наші поради вам знадобляться і ви отримаєте прекрасний урожай здорової, великої цибулі!