Категорії
Сад та город

Що потрібно зробити після збору урожаю картоплі, щоб на наступний рік отримати ще більший урожай

Дбайливі городники ніколи не залишають землю порожньою після збору картоплі. Адже якщо засіяти його на час іншими культурами, то наступний урожай картоплі буде набагато більше.

Поле після збирання картоплі засівають сидератами – це рослини, які вирощуються спеціально для подальшого закладення в грунти, вони покращують її структуру, збагачують азотом і одночасно пригнічують ріст бур’янів. Самі городники називають сидерати зеленими добривами.

На картопляне поле найкраще садити зернові, бобові та хрестоцвіті культури: пшеницю, горох і гірчицю відповідно. Ми рекомендуємо зупинитися на хрестоцвітних. Це не тільки гірчиця, а й ріпак, і редька. Вони прекрасно розпушують ґрунт, що дозволяє і наступним культурам краще рости.

Засівати поле потрібно через 3 дні після збирання картоплі. Сіяти насіння краще вручну, дуже часто, майже суцільним килимом. На сотку піде від 400 до 100 грамів насіння.

У наступному сезоні після сидератів картопля вдасться краще. Та й сам урожай буде більше.

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.