Категорії
Сад та город

Що робити, щоб не обсипались зав’язі на помідорах

Як правило, при вирощуванні томатів у теплиці в грунт вносяться азотні добрива в обов’язковому порядку, в результаті чого грунт в теплиці закисляється.

При постійному вирощуванні томатів на одному місці, кальцій, магній і бор виносяться з грунту харчуванням рослин під час вегетації. В результаті того, що грунт в теплиці стає більш кислим, рослини томатів важче засвоюють поживні речовини, особливо магній, калій, кальцій, що призводить до втрати зав’язей і і незрілих плодів, до відмирання верхівок рослин, і в результаті втрати врожаю.

Щоб запобігти цьому обов’язково проводимо одну з найважливіших підгодівель , яка містить магній, калій, кальцій Для такої підгодівлі томатів використовуємо добриво – “Маг-Бор”.

Це добриво дуже цінне, воно дозволяє вирощувати екологічно чисті томати, так як абсолютно не шкідливе для людини.

Маг-Бор містить магній – 8%, бор – 0,05% і кальцій – 39%, сприяє кращому зав’язування плодів, запобігає їх осипанню, покращує поживну цінність плодів, покращує смакові якості томатів, підвищує в них вміст вітаміну С , що робить їх ще більш корисними для здоров’я людини.

Проводити підгодівлю Маг-Бором слід після вже проведеної раніше підгодівлі сульфатом калію.

Для підгодівлі беремо 25 г добрива Маг-Бор” і розчиняємо в 10 л води. Ретельно розмішуємо і проводимо обприскування рослини томатів в ранкові або вечірні години.

Крім того, що МагБор підвищує урожай томатів, робить їх смакові якості більш високими, підвищуючи зміст цукром, запобігає осипання зав’язі, він допомагає рослинам легше переносити похолодання.

Не пропустіть важливу підгодівлю МагБором і отримаєте відмінний урожай томатів!