Категорії
Сад та город

Солодкий та дуже врожайний томат

Помідори в раціоні людини займають третє місце, і поступаються лише зерновим і картоплі. Ви здивуєтеся, але в меню томати зустрічаються майже щодня. Ми їх їмо і у свіжому вигляді, і в різних соусах і кетчупах, соках і лечо, маринованими та солоними тощо. І слово томат (помідор) у нашій уяві відразу асоціюється з округлою формою та червоним кольором. Але селекціонери не стоять на місці, вони щороку випускають нові сорти та гібриди, які абсолютно не схожі на наші звичайні уявлення про томат.

В останні роки на ринку насіння з’явилося дуже багато довгоплідних томатів. І до таких помідорів, досить пікантної форми, відноситься сорт Казанова.

Його можна вирощувати у всіх регіонах. Якщо ви проживаєте в теплому кліматі, Казанову можна вирощувати у відкритому грунті. Ну а там, де прохолодна весна та осінь, коротке літо, тоді цей сорт потрібно вирощувати в теплиці, тому що він плодоносить дуже довго, до самих заморозків.

Сорт Казанова є середньостиглим, від сходів до плодоношення 100-110 днів. Розсаду на постійне місце слід висаджувати у віці 50-60 днів.

Всі інші пасинки, що активно ростуть, потрібно прибирати, і робити це 1 раз на тиждень, щоб швидше формувалися і дозрівали плоди.

Гілки на стеблі виростають через 2-3 листки, у яких формується від 4 до 10 плодів. На перших двох нижніх гілках у буває по 9-10 томатів, а на верхніх гілках по 4-5 плодів.

Приємною особливістю виявилося, що форма та вага томатів зберігається протягом усього зростання рослини. І на нижніх і верхніх гілках вага томатів була однаковою, приблизно по 150 грам.

За формою помідори подовжені, циліндричні, слаборебристі у плодоніжки, із забавною роздвоєною вершинкою. Довжина плодів загалом 17-20 див.

Шкірка у томата гладка, рівна, трохи блискуча, щільна, але не товста. М’якуш на розрізі соковитий, але не водянистий, стінка товста, м’ясиста, дві насінні камери, насіння дуже мало.

Смак томатів відмінний! Солодкий із легкою ніжною кислинкою. Це салатний сорт, але з власного досвіду можна стверджувати, що це універсальний сорт! Томати не розтріскуються під час зростання, а також під час термічної обробки під час заготовок на зиму. Завдяки своїй формі помідори дуже зручно використовувати у цільноплідному консервуванні.

За весь час зростання Казанова нічим не хворів, але для цього потрібно, починаючи з розсадного віку робити профілактичні обробки від хвороб та шкідників.

Також довгоплодні помідори часто хворіють на вершинну гниль, щоб виключити це захворювання зробіть кілька кальцієвих підживлень (кореневе і по листку). І не забудьте внести в лунку при висадці розсади на постійне місце, або вапно, або крейду, або доломітове борошно.

Ну ось мабуть і всі рекомендації, які допоможуть вам отримати чудовий урожай дуже незвичайного та смачного сорту Казанова. Успіхів!