Категорії
Сад та город

Три натуральні підгодівлі для високого врожаю томатів

Щоб розсада ваших томатів була здоровою, варто знати як правильно з нею доглядати. У цій статті поговоримо про три народні засоби для здорової розсади помідорів.

Підживлення банановими шкірками

Пepeд пересадкою і пікіровкою розсади візміть декілька свіжих бананових шкірок помийте і поріжте на дрібні шматочки. B горщики насипте шар землі, далі поставте шар порізаних шкірок, засипте ще шаром землі і тоді вже висаджуйте розсаду. Після попадання в землю шкірка починає розкладатися, віддаючи розсаді коштовні мінеральні речовини. Під час розкладання шкірка виділяє тепло, сприяючи кращому розвитку кореневої системи. Розсада швидко адаптується від пересадки і зростає прямо на очах!

Підгодівля картопляним відваром

Для того, щоб розсада добре розвивалася раз на тиждень можна підгодовувати її картопляним відваром. Для цього картоплю миємо, заливаємо водою і ставимо на газ. Звичайно, можна відварювати не картоплю цілком, а одні очищення, але при вариві очищення виділяють неприємний запах. Щоб не отруїти розсаду, сіль і спеції в каструлю не додавайте. Через 20 хвилин після закипання рідину зливаємо і охолоджуємо. Пepeд підгодівлею, для кращого зростання корінців, в розчин додаємо краплю йоду і ретельно перемішуємо.

Підживлення відваром цибулевого лушпиння

Відвар цибулевого лушпиння – чудo засіб для розсади ! Крім підгодівлі рослин корисними речовинами він оберігає розсаду від хвороб і відлякує шкідливих комах.

Для приготування відвару беремо стакан лушпиння заливаємо двома стаканами води. Суміш доводимо до кипіння і залишаємо настоюватись на дві доби. Пeрeд вживанням розчин процідітью і розводітьжу в десяти стаканах води. Розсаду поливайте відваром раз на тиждень.

При появі ознак захворювання або шкідників у відвар додаємо трохи рідкого мила і обприскуємо листочки і стовбур томатів.