Три основні секрети, для пишного цвітіння герані

Хочемо поділитися з вами трьома способами які змусять герань цвісти пишніше. Щоб спонукати квітку на подвиги, знадобиться зовсім небагато часу, до того ж майже всі способи безкоштовні. Потрібно лише 10 хвилин вашого особистого часу.

Не будемо забивати голову такими обов’язковими заходами, як обрізка та формування куща, підживлення та режим освітлення. З цим ви можете впоратися самі, озвучимо лише найпопулярніші методи.

Полити герань йодом

Попри популярну думку, сам йод цвітіння герані ніяк не стимулює. Для зростання він також не потрібний рослині. Його завдання інше. Потрапляючи в горщик, йод сильно обпалює коріння герані. Ось тут важливо дотриматися норми. Не занапастити через коріння рослину, але створити при цьому сильний стрес, який, у свою чергу, спровокує рясне цвітіння пеларгонії. За цією ж методикою працює і полив перекисом водню. Розводимо розчин із розрахунку: на літр води беремо краплю перекису. Якщо у вас немає часу на вивчення агротехніки, то герань, що рясно цвіте, можна отримати і таким чином.

Встромити в ствол пеларгонії шпильку

Багато квітникарів розповідають, що це робочий спосіб — встромити у ствол кущика товсту голку чи шпильку. Рослина починає стресувати, думаючи, що гине, і вирішує активно продовжувати рід, викидаючи все більше квітконосів для сім’яутворення. Тільки робити цю процедуру можна зі старими кущами, молоді та тонкі можуть після подібної маніпуляції загинути.

Насипати в горщик калімагнезію

Цей метод не такий варварський, як два попередні. Це точно піде квітці на користь. Саме до нього найчастіше і приходять, коли герань перестає радувати бурхливим цвітінням. На один кущ вистачить 1/2 столової ложки калімагнезії. Я трохи розпушую ґрунт навколо рослини, розсипаю гранули і закладаю землю. Корисна речовина проникатиме в ґрунт поступово під час поливу і благотворно діятиме на рослину.

Щоб герань цвіла, рекомендуємо дотримуватися традиційних способів догляду за цією рослиною: правильно поливати, обрізати та удобрювати. Тоді втикати голки та обпалювати герань йодом не доведеться.