Категорії
Сад та город

Три підгодівлі помідорів у відкритому грунті, для багатого врожаю

Підживлення томатів у відкритому грунті – дуже важливий момент, тому підійти до нього потрібно максимально відповідально і залишати без уваги його не можна, особливо, якщо грунт бідний!

Від того, наскільки успішно пройде підживлення, залежить подальша доля рослин і одержання врожаю. Ви вирощували розсаду кілька місяців, витрачали сили і час на підготовку насіння, їх посадку на розсаду, пікірування. Можна сміливо сказати – півдороги вже пройдено. Залишилося забезпечити їй правильний догляд, удобривши рослини і дочекатися дозрівання довгоочікуваного врожаю.

Чим підгодовувати помідори у відкритому грунті?

1. Змішайте 10 літрів води з 20 краплями йоду, літром сироватки і полийте добривом помідори. Розчин не тільки сприяє дозріванню плодів, а й знищує мікроби. Процедуру краще проводити з моменту висадки і повторювати через кожні 2 тижні. Тільки поливайте не під корінь, а по листю, з лійки.

2. Заповнюємо 200-літрову бочку на 1/3 листям кропиви і кульбаби, додаємо туди відро гною і заливаємо воду в бочку по вінця. Накриваємо бочку плівкою на 10 днів. Знімаємо спливаючий вміст в бочці, додаємо в добриво розчин «Гумат + 7» і розбавляємо наш настій водою (1:10). В середньому, на 1 квадратний метр помідорної грядки йде 3-4 літра добрива. Завдяки цьому засобу томати стають сильними і добре плодоносять.

Підживлення з вмісту кропиви і кульбаби дозволяє не тільки передати грунті, де ростуть томати, всі корисні вітаміни та речовини, а й покращує якість грунту.

3. Додаємо в відро води 4 краплі йоду і поливаємо помідори раз в тиждень, витрачаючи на рослину 2 літри води. Це добриво допомагає плодам бути більшими і дозрівати раніше.