Категорії
Сад та город

У які дні краще висаджувати кабачки, щоб отримати багатий урожай

Вирощувати кабачки не складно. Впоратися з цією невибагливою культурою зможе і початківець городник, тільки важливо знати, коли садити кабачки у відкритий грунт.

У які дні краще садити кабачки?

Досвідчені городники кажуть, що головна вимога: температура повинна бути не нижче +15 градусів вдень і + 10 + 12 градусів вночі при повній відсутності загрози ранкових заморозків.

Якщо судити за місячним календарем 2020 року, то сприятливими днями посадки кабачків в грунт є 25 і 26 травня і 1, 2, 3, 4, 22 червня.

Корисні поради по вирощуванню кабачків

При посадці краще вибрати добре освітлену ділянку. У тіні овоч погано цвіте і мало плодоносить. Не варто садити кабачки на тій ділянці, де раніше був баштан. Рослині буде комфортніше там, де росли картопля, цибуля або буряк. Між кущовими рослинами відстань має бути не менше 70 см, а для інших можна залишити трохи менші проміжки.

Насіння потрібно замочити на ніч і проростити у вологій тканині. Після того як з’являться паростки, пророщені насіння закопують в землю на 2-3 см і злегка поливають.

Якщо насіння були заздалегідь підготовлені, то вони зійдуть у відкритому грунті на 5 – 6 день. Якщо сухе насіння – вони прокльовуються з-під землі на 7-8 день.