Категорії
Сад та город

У які дні потрібно садити моркву за місячним календарем

Існує кілька нюансів, дотримання яких допоможе отримати смачні і соковиті плоди.

Деякі городники вірять – існують певні дні, які підходять для посіву тих чи інших культур. Сьогодні мова піде про моркву. Розповімо, коли можна займатися посадкою даної рослини і як правильно це робити.

Сприятливі дні для посадки моркви в 2021 році

Спираючись на місячний календар, можна виділити наступні сприятливі дні:

  • 7, 8, 29, 30, 31 березня;
  • 3, 4, 5, 8, 9, 14, 28 квітня;
  • 1, 2, 5, 6, 7, 28, 29 травня;
  • 1, 2, 3, 6, 7, 8, 25, 26, 29, 30 червня.

Як правильно садити моркву

Морква вважається досить невибагливою ​​культурою. Однак для того, щоб отримати хороший урожай, необхідно провести ряд агротехнічних заходів.

1. Підготовка ґрунту

Перед початком посадки моркви необхідно вибрати правильну ділянку землі. ЇЇ поверхня повинна бути рівна і добре освітлюватися.

Якщо грунт на грядці за складом є важким, то бажано перекопати його.

Також за 7-10 днів до посіву потрібно полити землю теплою водою, а потім накрити плівкою. Це необхідно для того, щоб зберегти вологу і прогріти грунт.

2. Підготовка насіння

Щоб насіння швидше проросли, їх на добу кладуть у воду кімнатної температури. При цьому рідину потрібно міняти кілька разів.

3. Процес посіву

Безпосередньо перед початком посіву зробіть в грунті борозенки глибиною близько трьох сантиметрів. Вони повинні розташовуватися на відстані 20 сантиметрів один від одного.

Полийте канавки теплою водою. Додайте трохи деревного попелу і тютюнового пилу.

На дно канавок покладіть насіння. Інтервал повинен бути два-три сантиметри. Засипте лунки родючим грунтом і накрийте грядку поліетиленом.