Категорії
Сад та город

В які дні краще сіяти огірки на розсаду згідно з місячним календарем на 2021 рік

З’явився ще за часів давнини, Місячний календар анітрохи не втратив своєї значущості до наших днів і успішно використовується багатьма садівниками. Вплив нічного світла на життєдіяльність рослин вже не ставиться під сумнів. Для отримання хорошого врожаю важливо посадити культуру в сприятливі з точки зору місяця дні.

Розглянемо, коли рекомендується сіяти огірки на розсаду в 2021 році, що говорить про це Місячний календар.

Чому це важливо?

Якщо зробити посів насіння огірків в сприятливий дні, то ймовірність отримання відмінного врожаю зростає на 30%. В такому випадку добре розвивається коренева система огірків, їх стебло росте здоровим і міцним, і при цьому не витягується.

Трохи про фази Місяця

Найневдалішим і несприятливим часом для посадки огірків є Молодик. Категорично не рекомендується проводити посівні роботи в цей день, а так само в попередню і наступну за ним добу. Так само відмовитися від посадки огірків потрібно в день повного місяця.

Найкращий час для планування посадки огіркових насіння це період зростаючого Місяця, коли нічне світило піднімає вгору соки рослин.

Вплив знаків Зодіаку

Найбільш родючими знаками зодіаку вважаються Скорпіон, Риби, Телець і Рак. Найкраще займатися посівом насіння огірків саме під цими знаками, адже в такому випадку сіянці надалі дадуть відмінний урожай.

Нейтральними знаками вважаються Козеріг, Стрілець, Діва й Терези. В принципі, в період перебування Місяця під даними знаками можна сіяти насіння огірків, але на високий урожай розраховувати не варто.

Коли приступати до посіву

На терміни посіву огірків безпосередній вплив надають кліматичні особливості і погода в конкретній місцевості. Якщо говорити про зразкові терміни, то на півдні середина березня- середина квітня, для сходу – травень.

Сприятливий час для посіву Огірків на розсаду згідно з місячним календарем на 2021 рік

У березні зайнятися посівом насіння огірків на розсаду Місячний календар рекомендує 3-го і 4-го числа, 17-го і 18-го, 22-го і 23-го, а так само в два останні дні місяця – 30го і 31-го .

Плануючи посівні роботи на квітень, варто мати на увазі, що сприятливим для цього часом є 8-е і 9-е число, 14-е, 18-е і 19-е, а так же період часу з 25-го по 28-е число, за винятком 27-го.

У травні сприятливими для посіву огіркових насіння буде час з 5-го по 7-е число, з 15-го по 17-го, з 22-го по 25-е число.

Дні під забороною

У лютому молодик припадає на 11-е число місяця, а повний місяць – на 27-е. Молодик в березні відбудеться 13-го числа, а повний місяць -28-ого. У квітні молодик припадає 12-го, а повний місяць – 27-го числа.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, можна з легкістю значно підвищити врожайність без фізичних і тимчасових витрат.