Категорії
Сад та город

Весняна підгодівля для урожаю великих і соковитих ягід смородини

Майже у всіх зростає смородина, тому що вона не вимагає великої уваги і кущів можна висадити багато, універсальна ягода для компотів, варення, морсів, навіть джеми з неї теж роблять.

Але як не крути удобрювати і доглядати потрібно і вистачить тільки однієї підгодівлі, щоб смородина плодоносила краще, а плоди були великими.

Смородина розміром з вишню, єдине добриво здатне так зробити. Застосувати його потрібно навесні

Найголовніше це вирощувати смородину не тільки великою, але і з високим вмістом цукру. Все просто, при приготування варення або морсу вам знадобитися в рази менше цукру. Часто можна спостерігати ситуацію, багато хто вирощує великі плоди, але прямо несмачну ягоду, а у деяких садівники все навпаки невеликий плід, але дуже солодкий. Йтиметься про добриво універсальне, ви отримаєте і велику і досить солодку смородину.

Все просто це гірчичний порошок. Він показав себе найкращим чином для добрив смородини. Дає захист кореневої системи від паразитів, плюсом дає потрібну стимуляцію. Смородина відчуває якийсь стрес і намагається більше розмножитися, роблячи при цьому наголос на кількість плодів.

Найголовніше це пропорція, не можна переборщити. Всього на літр води, вистачить половину столової ложки гірчичного порошку. Все потрібно ретельно перемішати і полити смородину, але не здумайте лити прям підстави куща, в 30 см буде саме те. Так само можна обробляти самі кущі смородини, допоможе добре позбутися від попелиці.

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.