Категорії
Квітникарство

Застосування катрової олії для пишного цвітіння домашніх квітів

У цій статті хотілося б поділитися з вами однією хитрістю, як можна удобрити свої домашні квіти, щоб вони пишно довго цвіли.

Взимку, навесні і восени обов’язково потрібно приділяти увагу своїм домашнім рослинам. У цей період вони можуть хворіти, в’янути і зовсім гинути. Тому їх потрібно обов’язково підгодовувати. І в цій справі допоможе дуже дешевий і натуральний аптечний засіб, такий як касторове масло .

Цей засіб здатний повернути до життя навіть самі хирляві і хворі рослини. Кастрова олія є хорошим стимулятором для цвітіння. Поливши таою підгодівлею квіти, Ви будете приємно здивовані. Квіточки буквально на очах зеленіють, формують бутончики і незабаром починають рясно і красиво цвісти.

Такого підживлення квітам вистачає приблизно на 2 місяці. Бувалі городники застосовували і застосовують касторове масло саме в цих цілях – підгодівля домашніх квітів. Кажуть, що можна оживити навіть найболючіші рослини. І до речі, касторове масло використовується не тільки для квітів, але і для підгодівлі овочевих культур на дачі.

Підживлення готується легко, потрібно лише заздалегідь відстояти воду. На літр відстояної води береться 1 ч.л. касторової олії. Розчин треба гарненько перемішати і застосовувати його можна відразу. Але до цього, години за 2 , квіти треба пролити звичайною водою. І після цього рослини можна поливати під корінь і обприскувати.