Категорії
Сад та город

Застосування солі у городі: секрети досвідчених городників, які допоможуть збільшити урожай

Виявляється, що сіль незамінна для боротьби з різними хворобами і шкідниками у городі. Вона дозволяє позбутися від бур’яні, виступає вона і відмінною підгодівлею. Давайте розповіма Вам про кілька способів застосування солі на городі.

Сіль в боротьбі з цибулевою мухою

Позбутися від цибулевої мухи можна різними способами. Один з найбільш ефективних і безпечних – використання для цієї мети солі. 

Щоб впоратися з цибулевою. мухою, скористайтеся особливим розчином. Щоб його приготувати, внесіть в ємність з 1 л теплої води 150-200 грам кухонної солі. Добре перемішайте рідину. Обприскайте грядки часнику і цибулі. Процедура проводиться 1 раз в 3 тижні. До речі, перед обробкою культури добре поливаються водою.

Сіль від фітофтори

Щоб приготувати розчин для профілактичної обробки, покладіть в 10 л ємність з водою 200 грам кухонної солі. Добре розмішайте рідину. Обробіть грядки з допомогою пульверизаторами. На рослинах з’являється найтонша плівка, яка уберігає культури від шкідливих інфекцій. До речі, обприскування проводиться в суху і безвітряну погоду.

Сіль для плодових дерев

Щоб уберегти плодові дерева від шкідників, підходить їх весняна і осіння обробка сольовим розчином. Рідина наноситься на крону і стовбур. Процедура особливо затребувана для яблунь, груш, вишень.

Щоб приготувати розчин, внесіть 50 грам кухонної солі в 10 л відро з теплою водою. Добре перемішайте рідину. Обприскайте плодові дерева. До речі, щоб підвищити врожайність, притрусіть навесні грунт біля стовбура кухонною сіллю.

Кухонна сіль може використовуватися і для інших потреб на городі. При правильному приготуванні та використанні, результат буде позитивним.