Категорії
Сад та город

Завдяки такій підгодівлі кущі полуниці швидко зміцнюються і рясно плодоносять

У цій статті ми поділимося з вами рецептом прекрасної підгодівлі, завдяки якій навіть молоді полуничні кущики швидко зміцнюються і рясно плодоносять.

Отже, сьогодні мова піде про дріжджовий розчин, який просто чудово впливає на полуницю. Відразу зазначимо, що застосовувати його потрібно тільки тоді, коли на вулиці встановиться тепла погода, так як активна дія дріжджів починається виключно в теплі.

Живі мікроорганізми, що потрапляють в грунт разом з дріжджовим розчином, тут же починають активну переробку, що містяться в ній, органічні речовини, якими в підсумку і харчуються рослини.

Полуниця, підгодована дріжджами, набагато жвавіше зростає і стає більш стійкою до різного роду бактерій і болячок. Крім того, у рослин помітно зміцнюється коренева система і підвищується бутоноутворення.

Як приготувати дріжджову підгодівлю?

Для приготування дріжджового настою нам знадобиться:

  • 3 літри теплої води;
  • 1 столова ложка сухих дріжджів (можна замінити і свіжими);
  • 2 столові ложки цукру.

Спершу необхідно розчинити дріжджі в невеликій кількості води, а потім в отриману суміш всипати цукор. Коли розчин стане однорідним, можна буде перелити його в трилітрову банку і доверху заповнити її теплою водою. Залишилося тільки поставити банку в тепле місце і почекати від трьох до шести годин, щоб в ній почався процес бродіння.

Після закінчення часу отриманий дріжджовий концентрат розведіть водою (1 стакан розчину додайте в 10 літрів води) і вирушайте підгодовувати полуницю. Проводити дану процедуру можна тричі за сезон – на етапі активного зростання, під час цвітіння і після плодоношення.

Завдяки дріжджам полуниця буде відмінно себе почувати на грядці і заповнить баланс всіх поживних речовин, необхідних їй для нормального росту, розвитку і плодоношення.